1 Temmuz 2018 Pazar

İlt: Sohbet Temaları Sitesi


Sohbet temaları sitesi; sohbet web tasarımı, irc ve yazılım konusunda çalışmalarını profesyonel olarak sürdüren bir "Web Tasarım" firmasıdır. Ana faaliyet konusu sohbet web siteleri hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tema ve seo konusunda özel çözümler üretmektedir. Faaliyet alanlarımız arasında; sohbet temaları, özel tasarımlar, seo, hosting gibi hizmetler yer almaktadır.

2018 yılından itibaren hizmetlerimiz arasına wordpress sohbet temaları hizmetini de katarak hizmet yelpazesini genişletmiştir. Sohbet üzerine her türlü tasarımda sohbettemalari.com sitesi üzerinde hizmet vermektedir. Türkiye'de sohbet ve radyo temaları yapan bir kuruluşuz. İstediğiniz yazılımda sizlere özel tasarımlar yapıyoruz.

Sohbet ve chat sektörü içerisinde birçok internet sitesi mevcut olmakla beraber bizler sohbet temaları yaparak dev bir marka yolunda ilerlemekteyiz. Yaptığımız temalarda seo ve sayfa hızı değerlerini esas alıyoruz. Sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda istediğiniz yazılımda temalar yapıyoruz. Yaptığımız temalar tamamen mobil ( responsive ) uyumlu olmakla beraber aldığınız temalar doğrultusunda yine hosting, domain, seo hizmetleri de sağlamaktayız.

Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat temaları yolunda ilerlemekten gurur duyuyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme