1 Temmuz 2018 Pazar

PUBG SocialOyuncu'da


Yıl ilerledikçe insanların teknoloji ile iç içe girmeye başlıyor. İşler bu şekilde ilerlemesiyle ile birlikte oyun sektörü önem kazanıyor ve herşey oyun sektörünün çevresinde oluşuyor diyebiliriz. Turnuvalar, buluşmalar gibi birçok şey oyuncuların bir araya gelmesini sağlıyor ve çok güzel ortamlar oluşuyor. Social Oyuncu, bu düzenlenen turnuva ve buluşmaların birçoğunu site üzerinde paylaşıyor ve oyuncuların bir araya toplanmasına azda olsa yardımcı oluyor.

Aynı zamanda ilerleyen oyun sektörü ile ilgili haberleri de içerğine barındırmaya çalışıyor. Zirvede olan PUBG, League Of Legends gibi oyunların en güncel haberleri ile oyuncular planlarını kuruyor ve ona göre hareket ediyorlar. Gelmiş ve gelecek olan güncellemeler ile ilgili yorumlar sizin oyuna bakış açınızı az da olsa değiştiriyor ve oyun stiliniz ona göre bir hal alıyor.

Yeni oyun arayanlar adına da yeni çıkması planlanan oyunlar hakkında yorumlar ve oyun detayları ile oyun arayışlarınıza az da olsa son veriyoruz. Günümüzde her gün yüzlerce oyun çıkıyor ve bunların neredeyse hiçbiri duyulmuyor. Çıkan oyunlarında elbette hepsi güzel değil. Seçebildiğimiz kadarıyla iyi oyunları sizlere tanıtıyoruz. Hatta iyi olduğunu düşündüğünüz oyunlar bildirerek oyunlar hakkında yorumumuzu yapıp paylaşıyoruz.

http://socialoyuncu.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme